РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 14/07 Фінансово-господарська діяльність парафії
- 12/07 Володимир ПАНЬКІВ, «Заснування і розвиток структур Української Греко-Католицької Церкви у Південній Америці (кін. ХІХ – поч. ХХІ ст.)» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 11/07 Петро КУШНІР, «Видіння "Нового Єрусалима" в книзі Одкровення Йоана Богослова (Од. 21). Інтертекстуально-богословський аналіз» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 09/07 Багаті та святі
- 07/07 У Дрогобицькій духовній семінарії відбулися вступні випробування
Найпопулярніше
- Людина є те, що вона їсть – молода людина і сучасна культура споживацтва
- Грошові валюти у Святому Письмі
- Монах, який продав свій «Феррарі»
- Ощадність (ефективність) використання економічних ресурсів
- о. Тит Войнаровський – «міністр економіки» УГКЦ
- Я і війна: поради психолога
- ЕФФАТА ДДС: "Не судіть і не будете суджені". Частина 2 (випуск №40) [ВІДЕО]
| Дні духовної віднови в семінарії [ФОТО] |
|
|
|
|
Реколекційні науки базувались на книзі «Щоденники» о. Олександра Шмемана (1921 – 1983) – священика православної церкви в Америці, одного з найвидатніших діячів Церкви, який мав великий вплив на життя не лише своєї спільноти, а й інших християнських спільнот. Книга була видана після смерті автора, і в ній він описав 10 останніх років (1973 – 1983) свого життя. Отець Леонтій пояснив важливість цього свідчення для семінаристів. По-перше, о. О. Шмеман був одруженим священиком і на його прикладі можна побачити гармонійне і плідне співіснування церковного і сімейного життя. По-друге, він був ректором семінарії і через його руки пройшло багато поколінь семінаристів. По-третє, у своєму житті автор спілкувався з багатьма людьми різних конфесій і цей досвід описав у книзі. Впродовж реколекцій о. Леонтій торкався багатьох актуальних питань, які порушені в «Щоденниках». Серед них провідною була тема присутності Божого Царства в нашому щоденному житті. Після кожної науки був час тиші, щоб кожен брат міг застановитись над почутим. Реоклекції завершились в неділю молебнем до Богородиці. Після молебню о. Леонтій провів останню науку. У свою чергу проректор семінарії о. Василь Чава від імені усіх семінаристів подякував реколектанту за його служіння, а брати заспівали щире многоліття. Див.фоторепортаж:
|






