РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицькі семінаристи колядували на Херсонщині |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 29 січня 2011 15:57 | |||
Іван Турчин та бр. Іван Стефанишин Різдвяні свята 2011 р.Б. провели на Херсонщині, у селах Сонячне та Федорівна, котрі належать до Одесько-Кримського екзархату УГКЦ. У часі зимових місій вони допомагали о. Богдану у богослужіннях, а також разом з парафіянами колядками прославляли народження Христа.
Брати-семінаристи розповідають: «Ця Різдвяна поїздка була для нас третьою, кожного разу ми відкриваємо для себе щось нове: насамперед це зустріч з новими людьми, ознайомлення з їхньою ментальністю. Хоч парафії о. Богдана не є великими, проте його парафіяни це щирі і привітні люди. Надалі ми маємо бажання також брати участь у таких поїздках, черпати з них життєвий досвід, якого ніколи не буває забагато».
|