РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У Дрогобичі пройшла Святкова академія з нагоди 25-ліття СДЄ [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 28 травня 2018 14:01 | |||
Зокрема активну участь взяв семінарійний хор "Оранта", регентом якого о. Андрій Бунь. Семінаристи разом із чоловічим камерним хором «Боян Дрогобицький» під керівництвом Василя Довгошиї. Саме ці хори після слів ведучих розпочали академію виконанням пісні "Царю небесний". Опісля правлячий Архиєрей владика Ярослав (Приріз) виголосив вступну промову, у якій наголосив на важливості приналежності до Вселенської Церкви, яка є Тілом Христовим. Єпископ також згадав першого Архиєрея Самбірсько-Дрогобицької єпархії блаженної пам'яті вл. Юліана Вороновського. Одразу по закінчення промови семінарійний хор "Оранта" та "Боян Дрогобицького" виконали твір "Отче наш" М. Вербицького та "Богородице Діво" А. Гнатишина в супроводі струнного оркестру, фортепіано та солістки Ілони Казів. Згодом своє слово виголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який наголосив на визначальній ролі Української Греко-Католицької Церкви в громадському та національному житті держави. Під час першої частини самого святкового заходу був зроблений короткий огляд історії - заснування єпархії та її становлення. Наприкінці академії палко привітали з 55-річчям правлячого єпарха вл. Ярослава (Приріза). Див.фоторепортаж:
|