РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 14/08 О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
- 12/08 Микола Прунчак, «Етика подружнього життя в Ісламі» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – ліц. Василь Салій)
- 11/08 Як сьогодні будувати рідну Хату? Роздуми з митрополитом Андреєм
- 08/08 Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 06/08 Роль УГКЦ у плеканні української культурно-національної ідентичності в ХІХ-ХХ ст.
Найпопулярніше
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Юрій Губик, «Покаяння згідно з твором святого Йоана Золотоустого "Бесіди про покаяння"» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент – о. д-р Володимир Івасівка)
- Максим Дохняк, «Психологічний аспект пастирського супроводу дітей внутрішньо переміщених осіб» (науковий керівник – п. Бісик Мар’яна, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Чи можна довіряти теоріям еволюції?
Місійна діяльність братів у м. Сарни [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 29 квітня 2017 11:02 | |||
Семінаристи приїхали у м. Сарни у Чистий четвер. Одразу брати активно включились до трудової діяльності, допомагаючи прибирати церкву та супроводжуючи богослужіння величним співом, а також спілкуючись з парафіянами. Черговий раз братії було дуже приємно бачити храм, який сповнений практикуючими християнами, адже практично кожен вірний в ці святкові дні приступав до Пресвятої Євхаристії. Крім того, семінаристи мали змогу бачити активних парафіян, які своєю поставою, наполегливою працею та щирою молитвою справді свідчать Христа. Варто зазначити, що тут чимале поле праці, позаяк місто досить велике, але тільки один греко-католицький храм. Брати вдячні Богові за те, що розділили радість Христового Воскресіння з греко-католиками м. Сарни, де набрались чимало досвіду. Також хочуть виразити свою щиру подяку о. Миколаю за теплий прийом і гарно проведений час, а також Братству "Введення в храм Пресвятої Богородиці" за надану можливість поїхати на місії. Див.фоторепортаж:
|