РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Шевченківські дні у Дрогобицькій семінарії |
Субота, 09 березня 2024 22:58 | |||
9 березня 2024 р. Б. семінарійна спільнота з нагоди святкування Шевченківських днів взяла участь у пам'ятному віче біля пам'ятника Тараса Григоровича у м. Дрогобичі та організувала захід "Вечір із Кобзарем", що відбувся у актовому залі ДДС. У рамках вечірнього заходу, присвяченому 210-тій річниці від дня народження українського Мойсея, семінаристи пригадали віхи життя письменника, переглянули цікавий відеоролик "Як Тарас Шевченко став українським ідолом?", прослухали пісні, покладені на безсмертні рядки віршів поета, у виконанні братів Олега Миська (V курс) та Михайла Білинського (ІІІ курс), занурились у поезії Тараса Григоровича, які продекламували брати Василь Хомин (VI курс), Олег Ортинський (V курс), Тарас Биців (ІІ курс) та Василь Мусик (І курс). Ведучим заходу був бр. Андрій Хміль (ІІ курс). На завершення пам'ятного вечора о. Роман Копач, префект ДДС, подякував організаторам на чолі із головою студентського самоврядування бр. Олегом Ортинським та учасникам дійства за плідну працю, покладену до ніг українського Генія. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|