РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 14/08 О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
- 12/08 Микола Прунчак, «Етика подружнього життя в Ісламі» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – ліц. Василь Салій)
- 11/08 Як сьогодні будувати рідну Хату? Роздуми з митрополитом Андреєм
- 08/08 Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 06/08 Роль УГКЦ у плеканні української культурно-національної ідентичності в ХІХ-ХХ ст.
Найпопулярніше
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Юрій Губик, «Покаяння згідно з твором святого Йоана Золотоустого "Бесіди про покаяння"» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент – о. д-р Володимир Івасівка)
- Максим Дохняк, «Психологічний аспект пастирського супроводу дітей внутрішньо переміщених осіб» (науковий керівник – п. Бісик Мар’яна, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Чи можна довіряти теоріям еволюції?
З вітаннями для матері |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 11 травня 2010 13:44 | |||
Брати – семінаристи щиро вітали своїх матерів, які були запрошені на свято і приготували для них цікаву святкову програму виступу. У святі, зокрема, представили свої таланти семінарійні віртуози пісні та слова. Концертна програма була розпочата вступним словом нашого вже давно незмінного ведучого Дмитра Сенейка. Як і на кожному святі свій талант представив і семінарійний гурт ”Quo Vadis ”, який вже не перший рік своїми старими та новими піснями щиро вітає найрідніших їм людей. Гумористи Тарас Плетеня та Іван Рубель веселими гуморесками дарували матерям момент радості та усмішку. Родзинками концертної програми став дебют акапельного квінтету «Шпіваки», які в своїй оригінальній обробці виконали українські пісні, а також всіх приємно вразив дует у складі Петра Маковецького та Миколи Витівського, які на акустичних гітарах вітали матерів чудовим інструментальним пупорі. А юний поет, семінарист 1 курсу Андрій Лінинський, присвятив матерям власного вірша. Наприкінці святкової програми брати подарували своїм матерям, а також працівницям семінарії, троянди.
|