РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Чергові матчі семінарійного футбольного турніру |
![]() |
![]() |
![]() |
Середа, 29 вересня 2010 17:16 | |||
Перший матч, між другим та четвертим курсами, закінчився нульовою нічиєю. Незважаючи на те, що впродовж усього поєдинку переважали семінаристи четвертого курсу, на останніх хвилинах матчу мав місце спалах активності другого курсу. Проте цей напружений матч так і закінчився з рахунком 0:0. Наступний матч між п’ятим та шостим курсами, закінчився впевненою перевагою п’ятого курсу, котрий виграв з рахунком -2:0. Через відсутність команди першого курсу, гравці, котрі представляли четвертий курс погодилися зіграти ще один матч (уже третій ) з командою третього курсу. Загалом сили команд були рівними і матч закінчився нічийним результатом – 1:1. Таким чином, після зіграних матчів перше місце у турнірній таблиці (див.тут) посідає команда п’ятого курсу з максимально набраними шістьма очками. Другу сходинку посідає команда третього курсу з чотирма очками. Перший курс перемістився на третє місце, і не в останню чергу це зумовлено тим, що його команда зіграла лише один матч. Натомість команда четвертого курсу, на рахунку якої найбільше число зіграних матчів (три), з двома очками посідає лише четверте місце. Останні сходинки турнірної таблиці займають команди другого та шостого курсів. Футбольний турнір на першість семінарії продовжиться. Хочемо побажати нашим футболістам подальшого успіху і заслужених перемог!!!
|