РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Загальноєпархіальна збірка на потреби Дрогобицької Духовної Семінарії восени 2010 р. Б. |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 22 листопада 2010 15:09 | |||
Згідно з благословенням Самбірсько-Дрогобицького Єпископа двічі на рік на території єпархії проводяться збірки пожертв на Дрогобицьку Духовну Семінарію. У першому семестрі пожертви збирають самі семінаристи, щонеділі вирушаючи для цього на парафії. Збірки у другому семестрі провадять самі отці парохи та потім передають на семінарійні потреби. Нещодавно завершились осінні збірки. Семінаристи особисто відвідали храми Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, розказали про семінарійне життя та ознайомились з особливостями парафіяльного служіння. Ми щиро вдячні нашим жертводавцям, котрі у нелегкий час економічної скрути так щедро нам допомагають. Вимолюємо у Господа для них благословення та запевняємо, що пам'ятаємо про них у наших молитвах. Ось інформація про пожертви, зібрані семінаристами восени 2010 р.Б., по деканатах та по кожній громаді (див. тут) ).
|