РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицька семінарія отримала 10 нових студентів |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 11 липня 2011 16:24 | |||
У другий день випробувань, 9 липня, відбувся письмовий екзамен (тести) з катехизму і літургіки, під час якого абітурієнти повинні були відповісти на сто запитань (по 50 з кожного предмету). В останній день вступної сесії, 11 липня, під час співбесіди приймальна комісія з’ясовувала рівень духовності та інтелектуального розвитку абітурієнтів. Тоді ж відбувся усний іспит з основ співу та музики, під час якого оцінювалися слухові і вокальні здібності бажаючих стати семінаристами. У цей же ж день приймальна комісія у присутності спостерігачів від єпархіального духовенства підвела підсумки вступної кампанії 2011. При визначенні загального балу, крім оцінок здобутих під час вступної сесії, врахувався середній бал документу про попередню здобуту про освіту. За підсумками вступних випробувань на перший курс семінарії було зараховано 10 студентів, з яких два з вищою освітою. Ті ж, що не пройшли по конкурсу, мають змогу спробувати свої сили наступного року. Щоб потенційні абітурієнти могли краще підготуватись, семінарія пропонує їм спеціальні підготовчі курси, котрі розпочнуться вже у вересні цього року.
|