РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
На Вінничині залунала радісна коляда: колядували вихованці нашої семінарії [ФОТО] |
Понеділок, 04 лютого 2013 17:43 | |||
У цьогорічному різдвяному часі семінаристи Денис Богатко (4 курс) та Мар’ян Топорович (3 курс) мали нагоду побувати на Вінничині, а саме у м. Хмільнику. Це невелике курортне містечко, яке славиться лікувальними закладами і санаторіями. Греко-католицьку громаду св. Івана Богослова у Хмільнику очолює о. Олександр Плєшанов, випускник нашої семінарії. Громада є невелика (близько 20 людей), але дружна. Власного храму у греко-католиків Хмільника поки що немає, тому богослужіння відбуваються у місцевому римо-католицькому костелі. До речі, у Хмільнику багато римо-католиків і декілька священників цього обряду. Протягом різдвяних свят брати брали участь у богослужіннях, допомагали родині отця Олександра по господарству та колядували. Ці місії стали доброю нагодою, щоб ближче пізнати особливості душпастирського служіння на сході України, а також спільною молитвою підтримати вірян УГКЦ м. Хмільника, які, не зважаючи на всі труднощі, залишаються при своїй вірі і Церкві. Щиро дякуємо ректорату Семінарії за сприяння і благословення цих місій.
Див. фоторепортаж:
|