... В семінарії - дні духовної віднови [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< вересня 2015 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
В семінарії - дні духовної віднови [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Неділя, 13 вересня 2015 16:28

alt11-13 вересня 2015 року у Дрогобицькій духовній семінарії відбулись традиційні реколекції з нагоди початку навчального року. Проводив духовні вправи о. Андрій Зелінський, єзуїт, військовий капелан УГКЦ, який вже вдруге протягом останнього року завітав до нашої семінарії, щоб поділився з братами своїм досвідом.

Вже на самому початку о. Андрій запропонував використати призначений час на розмову з Богом: "Реколекції - це в першу чергу молитва, з допомогою якої маємо вирушити в подорож до глибини серця." За основу духовних вправ отець взяв уривок з книги пророка Ісаї, у якому розповідається про страждаючого Слугу Господнього. Завданням кожного семінариста було, з погляду на страждаючого праведника, проаналізувати своє прагнення бути священиком. За словами о. Андрія, "ми повинні відчитати в постаті Слуги Господнього місію, післаництво священика".

Кожна наука базувалась на коротенькому уривку з книги пророка Ісаї. З самого початку реколектант зосередив увагу на нашому покликанні до священства. "Ми вибрані, ми викликані, ми тут не просто так," - прокоментував о. Андрій наше перебування в семінарії, водночас вказуючи на основне призначення священика - бути поруч, любити, не руйнувати, а зціляти, бути вірним до кінця.

"В образі Слуги Господнього ми відчуваємо себе немічними перед волею Божою," - наголосив отець, тому ми не повинні шукати успішності, ефективності, значимості, ефектності у своєму служінні. "Господь діє у нашій слабкості". Кожен брат на протязі реколекцій мав змогу проаналізувати свої немочі, слабкості і побачити в них Божу присутність.

В образі Слуги Господнього ми також намагались відчитати образ люблячого Бога, який наші гріхи, болі бере на себе, а нам дарує прощення, здоров'я. "Бог входить в нашу розбитість, щоб зціливши, навчити нас любити,"- підсумував отець.

Завершились духовні вправи у неділю після обіду молебнем до Пресвятої Богородиці. Після закінчення молебню ректор семінарії о. Мирон Бендик подякував о. Андрію за чудові науки впродовж реколекцій, а семінаристи своє благодарення виразили гучним "Многаліттям".

Див.фоторепортаж: