РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місійна діяльність братів у м. Люботин [ФОТО] |
Субота, 04 лютого 2017 17:32 | |||
Цього року брати семінаристи Дрогобицької духовної семінарії Іваненко Іван (І-курс) та Владислав Стефанишин (V-курс) з різдвяною колядою відвідали терени Харківського екзархату УГКЦ, а саме м. Люботин. Брати 5 січня прибули на місце призначення, де мали змогу познайомитися з отцем Ігором Табакою, який є адміністратором парафії Святого Архистратига Михаїла. Познайомившись з отцем та його родиною, брати мали змогу допомогти їм відчути радісну звістку Різдва Христового. Почалося служіння братів з прикрашення парафіяльної каплиці, а такожу участю у різдвяного вертепу. Семінаристам було приємно бачити активну громаду парафіян, які приготували цей вертеп, а також й те, що наша Церква стає серцем відновлення української духовної та культурної спадщини на східних теренах України. 6 січня брати разом з родиною отця мали змогу розділити різдвяну радість на спільній Різдвяній Вечері, після якої відбулося Велике повечір’я з Литією у парофіяльній каплиці Святого Михаїла. 7 січня семінаристи разом з громадою молилися Утреню, Літургію, а опісля мали змогу розділити радість Христового народження, представивши вертеп з парафіянами. Наступного дня 8 січня парафію відвідав преосвященний владика Василій (Тучапець), котрий очолив Божественну Літургію, а також міг побачити різдвяний вертеп і розділити разом з громадою радість Божого Різдва. Брати Іван та Владислав висловлюють щиру подяку братству «Введення в храм пресвятої Богородиці», владиці Григорію (Комару) та ректорату Дрогобицької духовної семінарії, що посприяли братам на цих місіях. Див.фоторепортаж:
|