РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 14/08 О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
- 12/08 Микола Прунчак, «Етика подружнього життя в Ісламі» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – ліц. Василь Салій)
- 11/08 Як сьогодні будувати рідну Хату? Роздуми з митрополитом Андреєм
- 08/08 Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 06/08 Роль УГКЦ у плеканні української культурно-національної ідентичності в ХІХ-ХХ ст.
Найпопулярніше
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Юрій Губик, «Покаяння згідно з твором святого Йоана Золотоустого "Бесіди про покаяння"» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент – о. д-р Володимир Івасівка)
- Максим Дохняк, «Психологічний аспект пастирського супроводу дітей внутрішньо переміщених осіб» (науковий керівник – п. Бісик Мар’яна, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Чи можна довіряти теоріям еволюції?
Козятин зустрів воскреслого Христа [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 27 квітня 2017 14:40 | |||
Місто Козятин — районний центр Вінницької області з населенням близько 25 тис. осіб, а також є важливим транспортним вузлом, адже тут знаходиться Козятин I (Козятин-Перший) — вузлова станція Південно-Західної залізниці. Щодо релігійної ситуації, то окрім греко-католиків, у місті є також парафії УПЦ КП, УПЦ МП, римо-католицька громада, а також кілька протестантських спільнот. Отець Антон з дружиною та маленькою донечкою гостинно прийняли семінариста у свій дім. Брат супроводжував співом усі богослужіння, допомагав у прибиранні каплиці. Також активно долучався до праці по господарству. У вільний час о. Антон показав брату Миколі місто. У суботу ввечері було освячено перші кошики з пасхальними стравами. Урочисте пасхальне богослужіння, яке розпочалось у неділю о 5-й ранку, зібрало близько ста людей. Тут бачимо плоди праці отця Антона, оскільки у попередні роки прихожан було не більше як пів сотні. Після освячення пасок і привітального слова, отець з братом відправились до будинку пристарілих, де також благословили пасхальні наїдки. А вже ввечері, гарно подякувавши, брат Микола вирушив до свого дому, щоб і там з ріднею розділити Пасхальну радість. Див.фоторепортаж:
|