РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінарійна спільнота взяла участь у Всецерковній прощі та Освяченні Патріаршого Собору УГКЦ [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 20 серпня 2013 20:06 | |||
17-18 серпня 2013 р.Б. у стольному граді Києві відбулись дві великі події - Міжнародна всецерковна проща і Освячення Патріаршого Собору Воскресіння Христового УГКЦ. Участь у цих історичних подіях брала надзвичайно велика кількість паломників з цілого світу. Серед них молилась на освяченні головного храму нашої Церкви і семінарійна спільнота Дрогобицької Духовної Семінарії спільно із своїм ректором, віце-ректорами та префектами.
У суботу, 17 серпня, о 12:30 служилась Божественна Літургія для спільнот "Матері в молитві" у дерев'яному храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці, який знаходиться на території Патріаршого Собору. Саме на цій Літургії прославляли Господа своїм співом семінаристи ДДС, а префект д-н Василій Вербіцький здійснював дияконське служіння. Див. фоторепортаж:
|