РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дні духовної віднови в семінарії під проводом ієромонаха Рафаїла [ФОТО] |
Понеділок, 16 вересня 2013 19:48 | |||
Згідно з семінарійною традицією, на початку кожного навчального року семінаристи беруть участь в духовній віднові. Цьогоріч реколекційні науки тривали у стінах Дрогобицької Духовної Семінарії з 13 по 15 вересня. Провести їх ректорат ДДС запросив монаха студійського уставу о. Рафаїла (Стронціцького). Розпочались дні духовної віднови вечірньою наукою, яку реколектант провів у п'ятницю ввечері. Для початку о. Рафаїл пояснив, що таке реколекції і для чого вони потрібні: "Щоб заспокоїтись! Щоб серед активного способу життя натиснути на педаль гальм і зібрати себе до купи, зовнішнім виявом чого є мовчання уст". Також реколектант застеріг братів: "Не старайтесь відразу стати святими, бо святість осягається з роками і напротязі довгого часу". Було представлено і головну тему цьогорічних реколекції, і нею стало роздумування над принципом "Lex credendi - lex orandi - lex vivendi". "Бо, - пояснив о. Рафаїл, - як ми віримо, так і молимось, так і живем".
Див. фоторепортаж:
|