РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Проректора Дрогобицької семінарії призначено Єпископом-помічником Cамбірсько-Дрогобицької Єпархії |
![]() |
![]() |
![]() |
Середа, 25 червня 2014 13:30 | |||
О. Григорій Комар народився 19 червня 1976 року в с. Летня Дрогобицького району Львівської області. В 1994 р. поступив до Львівської духовної семінарії, яку закінчив в грудні 2000 року. 22 квітня 2001 р. отримав священичі свячення з рук блаженної пам’яті преосвященного владики Юліана (Вороновського), Єпископа Самбірсько-Дрогобицького. Згодом продовжив богословські студії в Папському Східному інституті в м. Римі, де у 2003 р. Б. здобув ліценціат зі східного богослов’я. Повернувшись в Україну, о. Григорій Комар виконував служіння Проректора з виховання, економа та викладача Дрогобицької духовної семінарії. Душпастирював на різних парафіях рідної єпархії. В 2010 р.Б. Декретом Блаженнішого Любомира, Глави й Отця УГКЦ, призначений радником Богословського відділу Патріаршої курії УГКЦ. 5 березня 2012 року владика Ярослав (Приріз) іменував о. Григорія Комара протосинкелом Самбірсько-Дрогобицької єпархії.
|