РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
"Хай Бог простить і я прощаю!" [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 13 березня 2016 20:38 | |||
Цього вечора братія відправилась на вечірню до Катедрального храму Пресвятої Трійці. Молитву очолив владика Ярослав (Приріз) у співслужінні отців парафії та настоятелів семінарії. Після завершення вечірні владика пояснив присутнім молільникам сенс прощення, наголошуючи на тому, що якщо ми не прощатимемо одні одним, то Бог також не зможе простити нам. Відтак відбувся чин всепрощення, в якому взяли участь владика Ярослав, священики, семінаристи та парафіяльна спільнота Катедрального храму. "Прости мені брате (сестро)! - Хай Бог простить і я прощаю!" - лунало з уст учасників молитви, під спів стихир Пасхи. Примирившись одні з одними та забувши всі образи семінаристи розпочали великопосну мандрівку. Див.фоторепортаж:
|