РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
20-літній ювілей Дрогобицької духовної семінарії [програма святкувань] |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 08 жовтня 2016 13:45 | |||
Дрогобицька семінарія творилася в нелегких умовах, коли наша Церква відчувала гострий брак священиків. Традиції духовних шкіл на наших теренах за період радянської влади були втрачені, а тому існувала потреба вибудовувати семінарію на "голому місці" – без належної будівлі, без достатньої кількості викладачів, без пристосованої до тогочасних викликів часу програми навчання, без потрібної бібліотеки, без достатніх коштів… З Божим благословенням та завдяки сприянню доброчинців поступово вдавалося вирішувати проблеми, які постали. Від 1996 до 2016 р.Б. семінарія осягнула чимало: побудовано новий корпус, відремонтовано старий, вдосконалено навчальну базу. Проте найбільшим здобутком є семінарійні випускники: її закінчило майже 180 осіб. 120 випускників вже сподобилися отримати Святу Тайну Священства, решта – навчаються або ще очікують свячень. Основною ділянкою служіння наших випускників є Самбірсько-Дрогобицька єпархія, в котрій на сьогоднішній день служить більше 80 наших випускників. Інші священики душпастирюють в інших єпархіях УГКЦ – зокрема, на місійних теренах Сходу України та за її межами.
Субота, 15 жовтня 2016 р.Б. br /
|