РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У Дрогобицькій семінарії відбулися козацькі забави [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 03 листопада 2017 16:28 | |||
Змагання проходили в напруженій, і водночас веселій та дружній атмосфері. Суддями змагань були проректор з виховної частини о. Василь Чава, духівник о. Михайло Коліщак, префект бр. Богдан Хом'як та декан бр. Тарас Шпак. Боротьба була такою напруженою, що ніхто до останнього моменту не знав, яким буде кінець змагань. Для того, щоб визначити переможців змагань, було введено додатковий конкурс - "стрибки на скакалці". По завершенні забав суддівська колегія оголосила переможців змагань. Перше місце вибороли козаки 4 курсу, срібним призером став 3 курс, який поступився переможцям лише одним балом, а трійку призерів замкнула команда 5 курсу. Усі курси були нагороджені грамотами та цінними призами. Див.фоторепортаж:
|