РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Представники ДДС відвідали греко-католицьку семінарію у м. Орадя (Румунія) [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 08 грудня 2017 13:31 | |||
Прибули на урочистості не лише делегати від ДДС – о. д-р Роман Андрійовський (проректор із навчальної частини), о. Юрій Сільник (економ ДДС), семінаристи Василь Салій (V курс) та Андрій Нискогуз (VІ курс), а й представники з інших семінарій УГКЦ, а також і гості із зарубіжжя (зокрема екзарх греко-католиків у Греції – владика Емануеле). До Орадейської семінарії прибули також владики та семінаристи з інших двох Румунських греко-католицьких єпархій. Представники ДДС мали чудову нагоду спільно звершувати богослужіння у катедральному храмі св. Миколая Мирлікійського: акафіст до Миколи Чудотворця (6 грудня), Велику Вечірню з Литією, Архиєрейську Божественну Літургію (за участі місцевого семінарійного хору). Колоритні наспіви з вишуканими мелізмами румунською мовою закарбувались у пам’яті назавжди. Владика Віргілій Берчеа – місцевий орадейський єпископ, а також ректорат Орадейської семінарії гостинно прийняли українців. Спільна молитва, спільні смачні і приготовані від щирого серця трапези, взаємний обмін культур, мов і традицій збагатили і гостей, і румунських «господарів». Делегати з Дрогобича мали ексклюзивну нагоду познайомитися з різними цікавими особистостями: владиками, отцями, братами-семінаристами. Для представників з України, місцевий ректор о. Антон провів цікаву екскурсію, розповів про специфіку міста Орадя. Місто направду древнє, колоритне (навіть полікультурне і поліконфесійне), всіяне перлинами архітектури. У самій семінарії наразі навчається 25 семінаристів. Приємною несподіванкою стало те, що там навчається семінарист-українець родом із етнічно української Мармарощини (Пн. Румунія). Він планує після завершення семінарії повернутися на рідні українські села у Пн. Румунії, аби вже там священнодіяти (насамперед українцям). Поїздка виявилася пізнавальною та цікавою. Нехай Румунська Греко-Католицька Церква і надалі рясніє Божими дарами на славу Божу і користь усім людям доброї волі. Фото з фейсбук-сторінки Eugen Ivut Див.фоторепортаж:
|