РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Зустріч семінаристів з о. Михайлом Бучинським [ФОТО] |
П'ятниця, 15 грудня 2017 15:47 | |||
14 грудня 2017 року семінаристи 6 курсу Дрогобицької духовної семінарії у рамках предмету «Пастирська практика», який проходить під керівництвом о. Василя Вербіцького, викладача і префекта семінарії, запросили до семінарії о. Михайла Бучинського, головного редактора єпархіальної газети "Жива Вода". Отець Василь на початку представив братам гостя і передав йому слово. Відтак о. Михайло розповів слухачам цікаві історії з життя, розпочавши зі своєї біографії. Наступним кроком отця була розповідь про утворення редакції, про труднощі, які виникали на початку, а також про його призначення головним редактором. Відтак отець у своїй промові дійшов до сьогодення, наголошуючи на активній діяльності редакції, адже газета виходить щомісяця. Наприкінці зустрічі о. Михайло з радістю відповів на питання братії. По завершенні о. Василь від імені семінарійної спільноти висловив щиру вдячність о. Михайлу за ділення досвідом свого служіння, подарувавши отцю семінарійний часопис «Слово» та книгу записок викладацького складу семінарії, яка видана з нагоди 20-ліття заснування семінарії. В свою чергу о. Михайло подякував о. Василю та братам за запрошення, побажавши щедрого Миколая та привітавши із прийдешніми веселими святами.
|