РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії - День відкритих дверей [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 29 листопада 2018 16:36 | |||
Розпочалась зустріч у актовому залі семінарії з привітального слова ректора о. Мирона Бендика. Отець представив студентам та їх викладачам специфіку функціонування духовного навчального закладу, окреслив його мету та завдання, а також наголосив на місії священства у сучасному світі. Відтак слово взяла ректор ДДПУ ім. Івана Франка Надія Скотна, яка висловила вдоволення від співпраці між університетом та семінарією, відзначила багато спільних рис, що поєднують священика і вчителя та закликала до подальшого партнерства. Після цього розпочалась екскурсія семінарійним домом, яку провели його безпосередні жителі – семінаристи старших курсів. Студенти познайомились з розпорядком дня у семінарії, особливостями навчання, молитовного життя, побуту та відпочинку семінаристів. Гості мали можливість помолитись у семінарійному храмі, відвідати аудиторії, бібліотеку, спортивний зал, редколегію «Слова», а також кімнати семінаристів. Для багатьох учасників зустрічі таке близьке знайомство з семінарією стало справжнім відкриттям та дозволило зламати численні уявлення та стереотипи про семінарійне життя. І найголовніше – зблизило гостей та господарів дому та відкрило на подальшу співпрацю та спілкування. На завершення у трапезні семінарії відбулось спільне чаювання, в часі якого народжувались нові знайомства, лунали дружні бесіди, студенти ділились враженнями від побаченого та висловлювали надію на продовження спілкування, зокрема на факультетах та у гуртожитках, де семінаристи регулярно проводять катехизаційні науки. Див.фоторепортаж:
|