РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Владика Йосиф (Мілян) розповів семінаристам про діяльність Пасторально-міграційного відділу УГКЦ [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Середа, 06 лютого 2019 16:54 | |||
Владика Йосиф наголосив на тому, що отець Мирон зробив немалий внесок у розвиток ПМВ, а зокрема на основі наукових доробок ректора було видано книгу про місійність. Тому з нагоди 10-ліття ПМВ УГКЦ владика Йосиф вручив отцю Мирону Бендику подячну грамоту, подарував Літургікон Петра Могили 1639 року та Реймське Євангеліє. Опісля розпочалось саме представлення ПМВ, його структури та діяльності як в Україні так і поза її межами. Владика розповів про історію заснування та цілі, які поставлені перед ПМВ УГКЦ. Також єпископ запропонував семінаристам поїхати на навчання до Іспанії після завершення четвертого курсу семінарії. Владика Йосиф (Мілян) представив слухачам склад комісії ПМВ, троє з яких були присутніми на зустрічі, а саме: о. Роман Ільницький, о. Андрій Гах, о. Віталій Храбатин. Вони ознайомили братів зі структурою, діяльністю, географією, перспективами ПМВ та співпрацю з органами державної влади на локальному, регіональному та глобальному рівнях. Після коротких, але насичених інформацією промов, семінаристи мали нагоду поставити запитання владиці Йосифу. Відтак о. Мирон Бендик подякував єпископу та працівникам ПМВ за змістовні і цікаві виступи та вручив владиці наукові доробки Дрогобицької духовної семінарії. Наприкінці браття заспівали гостям "Многоліття". Див.фоторепортаж:
|