РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінарійна спільнота молитовно пом'янула загиблих Героїв Небесної Сотні [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 21 лютого 2019 17:50 | |||
Розпочалось пам'ятне віче з поминальної Панахиди, яку очолив о. Іван Паньків, Дрогобицький декан, у співслужінні священиків Дрогобицького деканату. Брати-семінаристи супроводжували богослужіння співом. Завершився захід урочистим покладанням квітів до пам’ятного знаку. Цього ж дня біля Катедрального храму Пресвятої Трійці була відслужена Панахида, яку очолив владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні чисельного духовенства. У своїй проповіді владика Григорій закликав молільників вшанувати та зберегти у пам'яті подвиг тих людей, які поклали своє життя за гідне майбутнє нашої країни. "Ці люди стали Героями, які зруйнували рабську свідомість старої людини, посадивши зерно свободи, яке стало плодом самобутнього вільного народу", - зазначив єпископ. Див.фоторепортаж:
|