РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Зустріч семінаристів з іконописцем Левом Скопом [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Середа, 27 березня 2019 12:08 | |||
На представленні були присутні не тільки семінаристи, а й представники інтелігенції Дрогобича та Львова. Розпочав засідання викладач Дрогобицької духовної семінарії о. Ігор Цмоканич, який коротко представив присутнім доповідача Лева Скопа. Він і волонтер, і реставратор Собору св. Юра у Львові, а головно академік та іконознавець. Опісля слово було надано Тетяні Думан - головному редактору книг Лева Скопа. По завершенні її лаконічної промови директор видавництва "Коло" міста Дрогобича Микола Походжай подякував за співпрацю семінарійної спільноти та підкреслив важливість такого зібрання саме в семінарії. Левко Скоп розповів про три опубліковані ним книги та ознайомив слухачів із феноменом українського іконопису на основі цих літературних творів. Найбільш вартісними працями є ілюстроване Пересопницьке Євангеліє та "Технологія іконопису" - перша в Україні книга про детальну техніку українського іконопису. Наприкінці ректор семінарії о. Мирон Бендик висловив вдячність доповідачеві та наголосив на важливості синтезу мистецтва із релігією, яка є духовним підтекстом малювання ікон. По завершенні засідання було зроблене пам'ятне фото. Також можна було переглянути та придбати цінні книги Лева Скопа. Див.фоторепортаж:
|