РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
На засіданні УБНТ обговорили еклезіологічні конотації обрання Клима Смолятича Київським митрополитом |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 20 жовтня 2022 20:45 | |||
Засідання розпочав о. Іван Гаваньо, викладач ДДС та голова осередку УБНТ у м. Дрогобичі, який представив актуальність обраної доповідачем тематики. Далі о. Мирон Бендик у своїй доповіді зосередив увагу на самоідентифікації УГКЦ як спадкоємиці Київської Церкви та представив історичне підґрунтя її помісності. Доповідач розкрив проблематику окремішності та унікальності Церкви, а також її перебування у сопричасті з іншими. О. Мирон наголосив, що, досліджуючи минуле, ми можемо відповісти на питання: "Хто ми?". По завершенню доповіді відбулося обговорення, під час якого присутні мали можливість поставити о. Мирону свої питання. Ведучий засідання о. Іван у завершальному слові підмітив, як "зовнішні несприятливі умови в Україні посприяли її внутрішньому розвитку, плодом чого і стала ця конференція". Захід, традиційно, завершився спільною молитвою. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|