РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Електронні книги
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Свято Андрія Первозванного у ДДС |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 13 грудня 2022 15:52 | |||
Виступ приготували семінаристи IV курсу, які так його прокоментували: "Ми хотіли показати, наскільки цінними є прості моменти нашого життя в семінарії. Бо роки пройдуть, а ці миті залишаться". Спостерігаючи за своїми співбратами та життям семінарії зсередини, за допомогою кінострічки брати демонстрували у комічному ключі день студента. Крім пародії на семінаристів, "у кадр" потрапили й працівники ДДС. Побачене на екрані часто викликало у залі щирий сміх. Попри комізм цього представлення, провідною ідеєю виступу був заклик до цінування свого життя та людей біля себе. "Бог не дарма звів саме нас, саме в цей час, саме в це місце", - так висловилися семінаристи IV курсу. "Ми дякуємо Богові за людей біля себе, за тих, хто захищає сьогодні нашу країну, бо саме через них ми отримали можливість зібратися разом", - звучало у виступі. Крім семінаристів у залі були присутні й викладачі та духівники ДДС. На завершення о. Богдан Хом'як, префект семінарії, подякував семінаристам за працю і цікаві спостереження. "Насправді, вміймо поцінувати те, що дає нам Бог", - підтвердив о. Богдан. Традиційно захід завершився спільною молитвою, після чого семінаристи відійшли до сну. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|