РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії відбулись вибори нового декана |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 28 вересня 2023 20:36 | |||
Це дійство розпочалось зі спільної конференції, очолюваної о. Василем Чавою, проректором із виховної частини. В рамках зібрання були обговорені актуальні питання дисциплінарного характеру та розставлені певні акценти щодо життя спільноти ДДС впродовж 2023-2024 навчального року. Згодом брат Юрій Губик, екс-декан семінарії, висловивши вдячність ректорату та братам усіх курсів за плідну співпрацю впродовж попереднього навчального року, очолив проведення виборів нового декана, якого студенти 2-6 курсів, за звичаєм, обирали з-поміж братів V курсу. Новообраний голова студентського самоуправління Олег Ортинський у своєму слові пообіцяв сумлінно виконувати обов’язки та попросив про розуміння й співпрацю з боку ректорату та семінаристів. Урочистості завершились згідно із звичаями: посадивши декана на трон-пеньок, вручили булаву як символ влади, та зі співом «Аксіос» (з грецької "достойний") братія вийшла на семінарійне подвір’я, аби зробити пам’ятні фото. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|