РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
З прощею до чудотворного місця |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 10 травня 2010 09:17 | |||
![]() В неділю до відпустового місця поспішили організовані піші прощі і поодинокі паломники. Студенти Дрогобицької Духовної семінарії взяли участь у молодіжній прощі, яка о 6.00 вирушила з м. Дрогобича і налічувала понад 300 осіб. Прочани були поділені на групи, кожну з яких очолював семінарист. Під час походу кожна група ділилась своїми духовними переживаннями та пропонувала молитись в різних намірах. На півдорозі до Грушева, неподалік реабілітаційного центру «Назарет» (с. Рихтичі) прочани зупинилися на перепочинок, під час якого брати-семінаристи мали змогу познайомитись з учасниками прощі і дати їм духовну науку на тему: «Покликання батьківства і материнства». Незважаючи на дощову погоду та погані українські дороги, скріплені молитвою прочани впевнено йшли до мети... ![]() О 10. 30 колона прочан прибула до місця свого паломництва, де відбулася архиєрейська літургія очолювана владиками Юліаном (Вороновським) та Ярославом (Прирізом) у понад 20-ти священнослужителів єпархії. Божествену літургію супроводжував хор Дрогобицької семінарії «Оранта». ![]() Скріплені цінним духовним досвідом, яким завжди є проща, семінаристи повернулися до стін семінарії, щоб наступного дня продовжити своє навчання та готуватись до близьких іспитів.
|