РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Електронні книги
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Віце-ректора Дрогобицької семінарії призначено протосинкелом Самбірсько-Дрогобицької єпархії |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 08 березня 2012 16:27 | |||
Відповідно до церковного законодавства, протосинкел є наділений звичайною владою заступника і допомагає єпархіяльному Єпископові у керівництві всією єпархією (пор. кан.245 ККСЦ). В усій єпархії йому належить така сама виконавча влада, що й єпархіяльному Єпископові, за винятком тих справ, які той застеріг собі або іншим або які на підставі права вимагають його спеціяльного доручення (пор. кан.248 ККСЦ). Протосинкелом може бути священик, якому сповнилося тридцять років життя і який є доктором або ліценціятом або принаймні знавцем якоїсь церковної науки, відзначається здоровою наукою, чесністю, розсудливістю і досвідом у веденні справ (пор. кан. 247 § 2). Протосинкел має привілеї і відзнаки гідності першої після єпископської (пор. кан. 250).
Біографія протоієрея Григорія Комара Народився 19 червня 1976 року в селі Летня Дрогобицького району, Львівської області. В 1994 р. поступив до Львівської Духовної Семінарії, яку закінчив в грудні 2000 року. 12 лютого 2001 року рукоположений преосвященним владикою Юліаном (Вороновським) на диякона, а 22 квітня цього ж року на священика. Свячення прийняв в неодруженому стані. З благословення владики Юліяна, Єпископа Самбірсько-Дрогобицького, з жовтня 2001 року розпочав спеціалізовані студії в Папському Східному Інституті в Римі (Італія). У червні 2003 отримав диплом ліценціата східного богослов’я В липні 2003 року призначений проректором та економом Дрогобицької Духовної семінарії, а з грудня 2006 року – сотрудником парохії Успення Пресвятої Богородиці м. Дрогобича. В 2010 р. іменований цензором Самбірсько-Дрогобицької єпархії Декретом Блаженнішого Любомира в 2010 р призначений радником Богословського відділу Патріаршої курії УГКЦ. 5 березня 2012 р. владика Ярослав (Приріз) іменував о. Григорія Комара протосинкелом Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Крім рідної, української, знає італійську, англійську, польську і російську мови.
|