РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Учні Малої семінарії склали підсумкові іспити [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 30 травня 2016 12:29 | |||
У своєму привітальному слові він заохотив юнаків продовжувати навчання і надалі - на підготовчому курсі ДДС, а ще через рік, після закінчення нульового курсу та загальноосвітньої школи, поступати до нашої семінарії. Отець закликав усіх учнів Малої семінарії запрошувати на навчання своїх друзів і знайомих, адже саме тут вони зможуть отримати глибше знання церковних дисциплін і поглибити власне духовне життя та дізнатися багато чого нового та цікавого. До привітань також приєдналися брати-викладачі. Цього року Малу семінарію закінчили п’ятеро учнів, які щоп’ятниці, упродовж трьох навчальних років, відвідували заняття. У цей день також склали іспити молодші курси. Наступний 2016-2017 навчальний рік розпочнеться у вересні. Запрошуємо на навчання усіх бажаючих. Щиро вітаємо випускників, бажаємо, щоб Господь завжди благословляв їх добрі починання і допомагав їм у їх майбутньому служінні! Див.фоторепортаж:
|