РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Підсумкові іспити в Малій семінарії та на Підготовчих курсах [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 19 травня 2018 16:32 | |||
Такі заняття є чудовою можливістю розпізнати своє покликання молодими хлопцями й отримати хороші знання для розуміння богослужінь і духовного життя. Цього року 9 учнів третього класу успішно завершили навчання в Малій семінарії, склавши їхні останні та підсумкові іспити. Після складання екзаменів проректор з навчання о. д-р. Роман Андрійовський вручив випускникам Свідоцтва про завершення навчання. Юнаки, які навчалися цього року на підготовчих курсах, мали також змогу продемонструвати здобуті впродовж навчального року знання. Форма навчання на цих курсах є вечірньою, а лекції розпочинаються о 15:00 щоп'ятниці. На так званих нульових курсах, які можуть відвідувати особи чоловічої статі віком від 16 до 29 років, викладають 4 базові предмети: Біблійну історію, Катехизм християнської віри, Історію Церкви та Літургіку. Знання з цих церковних дисциплін необхідні для того, щоб вступу до семінарії. Той, хто відмінно складає іспит, відповівши на чотири запитання з кожного предмету, отримує додаткові 0,5 бала, які враховуються при конкурсі та додаються до загальної кількості балів, одержаних під час вступу до Дрогобицької духовної семінарії. Цього року троє учнів одержало 0,5 бала за відмінні відповіді під час екзамену. Див.фоторепортаж:
|