РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Початок II семестру в Малій Семінарії та на Підготовчих курсах [ФОТО] |
П'ятниця, 07 лютого 2020 22:48 | |||
7 лютого 2020 року розпочався II навчальний семестр в Малій Семінарії та Підготовчих курсах, які функціонують при Дрогобицькій духовній семінарії. Після зимових канікул юнаки знову повернулись на навчання, щоб надалі поглиблювати свої знання з різних церковних дисциплін. Заняття в Малій Семінарії, зазвичай, розпочинаються кожної п’ятниці о 15:30, а завершуються о 18:00. Викладачами є студенти старших курсів Дрогобицької семінарії, а відвідувати ці заняття можуть хлопці шкільного віку - учні 8-10 класів загальносвітніх навчальних закладів, якіхочуть ближче запізнатися з церковним життям. На підготовчих (нульових) курсах, які відбуваються щоп’ятниці з 15:00 до 18:00, можуть навчатись особи чоловічої статі віком від 16 до 29 років, які бажають поступати до семінарії. Наприкінці начального року слухачі цих занять складають іспит. Той, хто складає екзамен на "відмінно", отримує додаткові 0,5 бали, які додаються до загальної кількості балів при вступі до Дрогобицької духовної семінарії. Навчаючись, хлопці пізнають Бога, а відтак розпізнають Його можливий поклик до Таїнства священства, тому відповідно відвідувачі Підготовчих курсів сумлінно готуються, щоб вступити до духовної семінарії – навчального закладу, у якому формуються майбутні душпастирі. Однак навіть, якщо юнак не буде вступати до семінарії, він здобуває хороший багаж знань та духовно розвивається. Див.фоторепортаж:
|