РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 14/08 О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
- 12/08 Микола Прунчак, «Етика подружнього життя в Ісламі» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – ліц. Василь Салій)
- 11/08 Як сьогодні будувати рідну Хату? Роздуми з митрополитом Андреєм
- 08/08 Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 06/08 Роль УГКЦ у плеканні української культурно-національної ідентичності в ХІХ-ХХ ст.
Найпопулярніше
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Юрій Губик, «Покаяння згідно з твором святого Йоана Золотоустого "Бесіди про покаяння"» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент – о. д-р Володимир Івасівка)
- Максим Дохняк, «Психологічний аспект пастирського супроводу дітей внутрішньо переміщених осіб» (науковий керівник – п. Бісик Мар’яна, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Чи можна довіряти теоріям еволюції?
Старт на Підготовчих курсах та в Малій семінарії |
П'ятниця, 10 вересня 2021 16:37 | |||
10 вересня 2021 р. Б. двері Дрогобицької духовній семінарії відчинилися для юнаків, які хочуть більше і краще пізнати Христа, своє покликання, історію спасіння людства та заглибитися в історію Христової Церкви. Отож, у нашій семінарії розпочалося навчання на Підготовчому (нульовому) курсі та в Малій семінарії. Зустрічі як на Підготовчому курсі, так і в Малій семінарії відбуваються регулярно в п’ятницю, а саме в після обідній час. У Малій семінарії навчаються учні 7-10 класів середньоосвітніх навчальних закладів. Метою цих занять, які проводять семінаристи старших курсів Дрогобицької семінарії, – допомогти розпізнати підлітку покликання до Священства та збагатитися знаннями із різних дисциплін, яке допоможе не лише при вступі в «Велику» семінарію, але й розширить світобачення молодої особи. Уроки розпочинаються о 15:30 і тривають до 18:00. Завдання підготовчих курсів – дати належні знання для можливості вступу до семінарії. Заняття проводяться із катехизму та літургіки, які викладає о. Богдан Хом’як, а окрім цього п. Ігор Бриндак докладно навчає історії Церкви й ознайомлює з Святим Письмом. Навчання відбувається кожної п’ятниці о 15:00. Наприкінці навчального року абітурієнти складають підсумковий іспит. Той, хто складає еказамен успішно, отримує додаткових 0,5 бала до загальної кількості балів, які отримують абітурієнти під час вступних іспитів. Як показує досвід попередніх років, студенти, які навчались на Підготовчих курсах, показують кращі результати під час вступної кампанії.
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|