РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Тривають підготовчі курси до вступу у Семінарію |
![]() |
![]() |
![]() |
Наближається до завершення перший семестр підготовчих курсів, що діють при Дрогобицькій Духовній Семінарії. Як і кожного року, ці курси розпочались у вересні 2010 р. На даний час їх відвідують більше 20 молодих хлопців з терен Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ. Слухачі курсів щоп’ятниці з 15:00 до 17:00 вивчають наступні предмети: Катехизм, Літургіка, Святе Письмо та Історія Церкви.
Нагадуємо, що підготовчі курси існують при Дрогобицькій Духовній Семінарії ім. блаженних священомучеників Северіяна, Якима та Віталія з 1996 р. і мають на меті допомогти майбутнім абітурієнтам краще приготуватись до вступних іспитів, які проводяться на початку липня. Їх слухачами можуть бути юнаки від 16 років і старші, які бажають стати семінаристами. Форма навчання – вечірня. Курси завершуються іспитами і при отриманні відмінної оцінки з кожного предмету (Катехизм, Літургіка, Святе Письмо та Історія Церкви) їх випускник має привілей до вступу в Дрогобицьку Духовну Семінарію у вигляді додаткових 0,5 балакотрі враховуються при конкурсі.
Юнаки, які бажаючі бути учасниками підготовчих курсів, не складають ніяких вступних іспитів чи співбесід, а лише мають принести характеристику від отця-пароха та довідку про хрещення. Навчання проводиться на безкоштовній основі. Відповідальним за підготовчі курси є - брат Василь Чава, префект ДДС.
|