РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Електронні книги
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Суми зустріли воскреслого Христа |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 27 квітня 2015 15:36 | |||
Місто Суми є великим обласним центром, але, на жаль, там тільки одна греко-католицька громада, якою дбайливо опікується о. Олександр. У четвер брати взяли участь у Великій Вечірній з Літургією Василія Великого. Парафіяни з радістю сприйняли нових молільників і їхній церковний спів. На час перебування в Сумах брати поселилися у плебанії римо-католицького священика, який підтримує дружні відносини з о. Олександром. У Страсну П’ятницю отцем було організовано прибирання храму і приготування до вечірніх богослужінь. Священик з братами відслужили Царські Часи, Вечірню з винесенням Плащаниці і Єрусалимську Утреню. У Велику Суботу, після ранкової Літургії, брати відправилися у Гадяцький район Полтавської області до греко-католицької родини з Закарпаття. Після вечері всі разом поїхали до храму, який знаходиться на території Нафтопереробного заводу. Опівночі була відправлена перша Великодня служба і посвята пасок. Відтак, вночі ночі брати вирушили у м. Суми, де о 7 год. ранку була відслужена Пасахальна Утреня і Літургія. Після цього браття з парафіяними храму скуштували посвячену паску. Об 11 годині у військовій частині міста Сум була також відслужена Пасхальна Літургія для військовослужбовців із Західної України. А вже наступного дня браття вирушили додому до своїх рідних. Семінаристи складають щиру подяку владиці Григорію за сприяння у здійсненні Пасхальних місій.
|