РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи розділили радість Різдва з жителями с. Деменки |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 09 лютого 2016 18:29 | |||
Відразу після приїзду брати одержали багато завдань: готували святу вечерю, розносили свічки до парафіян, та найцікавішим завданням було приготування Полтавської куті. Приємно вразила братів діяльність о. Василя. Нещодавно заснована парафія спільними зусиллями почала будувати храм. На святу вечерю отець запросив родину біженців з Донецька, тому семінаристи мали змогу ближче поспілкуватися з ними. Громада організувала допомогу цій сім'ї. Їм надали будинок, кожна з родин допомагає продуктами. Всі разом весь вечір колядували, згадувати нелегкий пройдешній рік, а по закінченні відправились на Різдвяну Літургію. Крім с. Деменки отець Василь служить ще в сусідньому с. Шевченки і м. Лубни, яке знаходиться за 200 км. По відправі в с. Деменки, семінаристи мали довгу подорож до м. Лубни, де братів зустріли з віншуванням, колядою, а після богослужіння - смачним обідом. Далі браття з отцем поїхали в с. Шевченки, де також відслужили Літургію. Лише тоді, втомлені довгою дорогою, проте сповнені позитивних вражень, семінаристи поїхали відпочивати. На Собор Пресвятої Богородиці і мученика Стефана традиційно служили Літургію, відтак весь день, з хати до хати, ходили з колядою. Мешканці села радо приймали дрогобицьких колядників. Набравшись неоціненного досвіду від спілкування з родиною отця і парафіянами, брати у прекрасному настрої повернулись додому.
|