РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи пом'янули владику Юліана (Вороновського) [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 29 лютого 2016 16:04 | |||
Першим ділився спогадами отець-студит Петро Гладій, який розповів про життя і підпільне служіння спочатку ченця студійського уставу, а згодом і єпископа підпільної Церкви владики Юліана. Отець, який був очевидцем тих подій, дуже яскраво змалював життя Церкви у ті непрості часи і роль у її розвитку покійного архиєрея. Відтак слово взяла сестра Юліта Похудай, інокиня судійського уставу, ще один свідок служіння владики Юліана у часи підпілля. Також братія і гості Вечора пам'яті мали змогу переглянути відеоролик про покійного єпископа і почути одну з його проповідей. Продовжились поминальні заходи панахидою у каплиці семінарії, яку очолив владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії. "Правило віри, образ лагідности - такими словами ми величаємо святителів у церковних піснеспівах. Ці слова справедливо можна віднести до владики Юліана", - сказав єпископ у своєму слові. "Він залишив нам усім великий заповіт, який ми маємо виконати в ім’я його пам’яті — це любов до нашої Церкви, розбудова її та увінчання патріархатом", - зазначив проповідник, наголосивши, що сьогодні ця місія лягає на наші плечі, тому закликав до ревної і сумлінної праці. Див.фоторепортаж:
|