РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Йорданські місії на Кіровоградщині [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 09 лютого 2017 15:52 | |||
Варто зазначити, що це вже друга поїздка семінаристів ДДС до о. Ярослава в цьому році. На різдвяних місіях на цих теренах побували брати Іван Ільницький та Іван Рожак. В навечір’я Богоявлення ГНІХ брат Микола з родиною отця мали святкову вечерю, де взаємно ділились радістю цього величного празника. Наступного дня у вищезгаданих селах були відслужені Божественна Літургія та Чин Великого Йорданського водосвяття. Також в цей день відвідали хутір Степове, де люди нетерпляче чекали на освячення води. В даній місцевості є популярними йорданські купання, а тому були відвідані та освячені молитвою декілька ополонок. Надалі, протягом п’яти днів, отець із братом відвідували домівки мирян, окроплюючи їх свяченою водою. Брати висловлюють щиру подяку семінарійному Братству «Введення в храм пресвятої Богородиці», владиці Григорію (Комару) та ректорату Дрогобицької духовної семінарії, що надають можливість брати участь у місійних поїздках. Див.фоторепортаж:
|