РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи розділили радість Христового Різдва з вірними м. Токмак [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 06 лютого 2018 18:11 | |||
Невеликі парафії, які ще розвиваються, дуже радо і гостинно прийняли братів. Богослужіння розпочалися у п’ятницю Царськими Часами. У суботу брати та вірні м. Токмак молилися Літургію cв. Василія Великого, а ввечері Вечірню з Литією. У неділю зранку відбулося Різдвяне богослужіння, на якому о. Тарас виголосив змістовну проповідь про значення свята Різдва Христового. Після Літургії вірні мали змогу подивитися вертеп у виконанні сусідньої парафії УГКЦ с. Снігурівка. Після того молодь парафії разом з братами завітали з колядою до місцевих вірних, а також до органів місцевого та районного самоврядування. Крім того брати відвідали з колядою дитячі притулки, один з яких є для осіб з особливими потребами. Різдвяні місії брати завершили у середу на свято первомученика Стефана, повернувшись увечері до своїх домівок. Брати висловлюють щиру подяку владиці Григорію (Комару), а також ректорату Дрогобицької духовної семінарії за благословення і сприяння у цій місійній поїздці. Див.фоторепортаж:
|