РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місії в Приморську [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 19 травня 2019 19:40 | |||
У Приморську отець Юрій душпастирює лише 3 роки, однак за цей короткий відрізок часу парафія звела чудовий храм і продовжує стрімкий розвиток завдяки ревному служінню молодого священика. Брати прибули до Приморська зранку у Страсний четвер, де їх радо зустрів о. Юрій. Невдовзі браття з отцем вирушили до храму, щоб помолитись Вечірню з Літургією св. Василія Великого. Опісля вирушили у місто, щоб допомогти священику полагодити справи у підготовці до Великодня. Після відпочинку семінаристи знову відправились до храму, де вже трудились з парафіянами, прибираючи в храмі і навколо нього. Ближче до сутінок помолились Утреню Страстей Господніх. Наступного дня, у Страсну п’ятницю, були відслужені Великі Царські Часи та Вечірня з виставленням Плащаниці. Суботній ранок розпочався із Єрусалимської Утрені, котру семінаристи, як й інші богослужіня Страсного тижня і Великодня, супроводжували своїм співом. Опісля брати допомагали отцю у різних господарських справах. А вже ввечері знову поспішили до храму, де молились Вечірню із Літургією св. Василія Великого та Надгробне. Богослужіння Світлої неділі Воскресіння Христового розпочалися о 06.00 ранку. Як наголосив о. Юрій, це богослужіння закарбувалось у серці всіх парафіян, адже вони вперше зустріли Воскреслого Христа у своєму храмі. Після Божественної Літургії біля храму відбулося освячення пасок та інших пасхальних страв. Важливою подією для громади стало Хрещення і Миропомазання наймолодшої парафіянки Ярослави у Світлий понеділок. Відтак наповнені вражень та неоціненного досвіду брати вирушили додому, щоб і своїх рідних привітати зі світлим празником Христового Воскресіння. Брати висловлюють подяку владиці Григорію (Комару), духівнику Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці», ректорату семінарії за надану можливість відвідати місійні терени. Окрему подяку складають о. Юрію Драпаку та всім парафіянам храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Приморська за щиру гостинність та теплий прийом. Див.фоторепортаж:
|