РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місійна поїздка до Луцького екзархату [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 18 січня 2020 19:39 | |||
По завершенні богослужінь семінаристи взяли участь в благодійній акції, організатором якої був о. Володимир. Акція полягала у відвідинах самотніх людей похилого віку та частуванні їх продовольчими продуктами. До акції також активно долучилися парафіяни, для яких душпастирює о. Володимир. Наприкінці дня о 23:00 було відслужено Велике повечір’я з Литією, а опівночі розпочалася Святкова Різдвяна Літургія. 7 січня, на празник Різдва Христового, отець із семінаристами поїхали до м. Любомль (відстань від Старої Вижівки до Любомля становить близько 90 км.), де зранку відслужили Святкову Літургію. Впродовж свого місійного служіння семінаристи допомагали отцю супроводжувати богослужіння Різдвяними піснеспівам, а також з парафіянами радували Різдвяною колядою кожну оселю Старої Вижівки. 10 січня семінаристи завершили свої місії, повернувшися до своїх домівок. Брати висловлюють щиру вдячність о. Володимиру, його сім`ї, парафіянам за гостинність та теплий прийом. Також семінаристи дякують ректорату семінарії та духівнику Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» владиці Григорію (Комару) за сприяння в місійній поїздці. Див.фоторепортаж:
|