РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Відбулося представлення Різдвяних місій |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 11 лютого 2022 22:06 | |||
В основну братія допомагала священникам Донецького екзархату. Отож, брати ІІІ-го курсу Ярослав Медянко та Олег Мисько розповіли, як їм колядувалося в м. Кривий Ріг. Студенти ІV-го курсу бр. Андрій Капустинський та бр. Дмитро Голик побували в козацькому місті Запоріжжя. Місто Токмак почув звістку про Різдво ГНІХ з уст семінаристів Богдана Піддубного (ІV-ий курс) та Мар’яна Курила (бр. ІІІ-й курс). Студенти ІІІ-го курсу бр. Василь Оркуш та бр. Михайло Луцак розповіли про свої відвідини парафії в м. Лисичанськ. Під час різдвяних місій братія мали змогу збагатитися пастирським досвідом, за що склали вдячність вл. Григорієві Комарові, єпископові-помічникові Самбірсько-Дрогобицької єпархії та духівникові братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці», самому братству та ректоратові ДДС. Брати-місіонери настільки захопливо представляли свою різдвяну мандрівку, що інші семінаристи запалилися місійним Духом та постановили собі взяти участь у пасхальних місіях.
|