РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місійна поїздка семінаристів до Донецька |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 28 січня 2011 13:53 | |||
![]() Крім участі у богослужіннях та різдвяних святкувань, брати Іван та Володимир проводили катехитичні зустрічі з молоддю. У перший же ж день свого перебування у м. Донецьку браття почали зорганізовувати молодь, щоб з нагоди празника Христового Різдва відвідати з колядою домівки парохіян. В часі підготовки до святкування різдвяних свят вони також допомагали отцю фізичною працею як біля храму, так і у домі, де мешкає священика родина. Після святкових богослужінь в день Різдва Господа нашого Ісуса Христа, котрі семінаристи прикрасили особливою святковістю, вони з молоддю парафії пішли по домівках місцевих жителів, славлячи Бога колядою. Господарі радісно приймали колядників та запрошували їх завітати також і наступного року. Семінаристи розказують: «Хоча і більшість канікул ми перебували поза власною домівкою, ми дуже радісно їх провели у м. Донецьку. Від’їжджаючи, ми пообіцяли, що не востаннє відвідуємо цих людей і цю місцевість. О. Михайло запросив нас знову побувати на Східні Україні, але вже з пасхальною місією, на яку ми вже відтепер з нетерпіння чекаємо». Див.фоторепортаж про поїздку тут.
|