РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Різвяні місії у c. Антонівка, Зеленівка, Музиківка |
![]() |
![]() |
![]() |
Семінаристи Петро Маковецький та Богдан Хом’як у 2010 р. вже втретє їздили на місії в і, котра належить до Одесько-Кримського екзархату.
Отець Ігор Макар радо запрошує на кожні вакації, то ж ми вже часті гості у його домі та у громадах, де він служить. Разом з сім’єю отця ми святкували Різдво. Основним завданням семінаристів було супроводжувати співом різдвяні богослужіння. Отець обслуговує три парохії (Антонівка, Зеленівка, Музиківка), між якими близько 20км. відстані, тож частину свят браття провели «на колесах». Три дні вони вітали колядою жителів парохій по їхніх домівках. Було не легко, але на хвилі Різдвяних свят втома майже не відчувалася. Такі місії добра нагода вивчити потреби нашої Церкви та гарна школа у семінарійному вихованні майбутніх священиків.
|