РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
До Харцизька з різдвяною колядою |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() Після цілонічних чувань на Різдво о.Лев з дружиною Мариною, а пізніше молодь вітали людей з цим великим, веселим і радісним святом. Також коляда по парафіянах тривала аж до празника первомученика Св.Степана. Брат Тарас розповідає: «Ми їздили з о.Левом від хати до хати, від під'їзду до під'їзду. Деколи випадкові перехожі просили заколядувати на вулиці і запрошували до своїх осель. Колядували ми і в домівках вихідців з Росії та Вірменії. Вони дуже прихильно ставляться до УГКЦ, хоч на початках були упередження. Не оминули ми і Дитячого будинку в м.Харцизьк, який відвідує о.Лев». А брат Іван доповнює: «Під час розмов з парафіянами, які ділилися своїм життєвим досвідом, зокрема живим пережиттям зв'язку з Богом, нас собливо вразила нас розповідь п.Марії Дяків, в домі якої ми жили. Три тижні вона була паралізована і без свідомості. Пані Марія зцілилася молитвою священика і своєю вірою. Велика подяка нашому ректорату, який піклується і заохочує нас до служіння нашим парафіянам, де є на це велика потреба. Дякуємо також Братству «Ведення в храм Пресвятої Богородиці», яке організовує місійні поїздки. Це допомагає нам здобувати практичні навики священичого служіння». Див.фоторепортаж про поїздку тут
|