РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Вислужений священик передав свою духовно-релігійну літературу майбутнім душпастирям |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 05 жовтня 2012 16:02 | |||
![]() Хочеться сподіватись, що в майбутньому ми станемо свідками ще не одного такого подарунку. Дрогобицька Духовна Семінарія щиро вітатиме, коли знайдуться й інші особи, які будуть готові передати свої книги в її бібліотеку, де до них отримає доступ ширше коло читачів не тільки сьогодні, але й серед наступних поколінь.
Біографічна довідка
о. Михайло Мельник народився 21.09.1934 р. в с. Подвиш, Городоцького р-ну Львівської обл. В 1958 р. закінчив Волинську Духовну семінарію і в цьому ж році прийняв свячення. Якийсь час душпастирював у с. Нижанковичі, Добромильського р-ну Львівської обл. З 17 липня 1961 р парох в м. Борислав-Тустановичі. В кінці 80-их - на початку 90-их рр.. ХХ ст. активно сприяв відродженню Української Греко-Католицької Церкви на Львівщині. Зараз – емеритований священик.
|