РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Козацькі забави [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 15 жовтня 2012 16:33 | |||
14 Жовтня 2012 р.Б., в день Покрови Пресвятої Богородиці та в 70 річницю заснування Української Повстанської Армії, в актовому залі Дрогобицької Семінарії відбулися «Козацькі забави». Це дійство вже стало доброю традицією та проводиться щороку в жовтні; організаторами традиційно виступають студенти другого курсу. Як і минулими роками цього річ «Козацькі забави» складалися зі спортивних змагань та супроводжувалися веселим гумористичним настроєм. Учасники змагань поділилися на команди – «курені», котрі представляли студентів усіх курсів семінарії від першого по шостий курс. Кожен «курінь» мав особливу назву, наприклад: «Моцні Бойки», «Ветерани», тощо. Проходили змагання в різноманітних видах: складання карти України, носіння води (на швидкість), віджимання від підлоги та інші. На загал турнір пройшов у веселій та дружній атмосфері, девізом якого було у здоровому тілі здоровий дух. У важкій та напруженій боротьбі перемогу здобув курінь семінаристів п’ятого курсу «Моцні Бойки».
Див. фоторепортаж:
|