РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
УМХ с. Дережичі представила семінаристам академію, присвячену пам'яті митрополита Андрея Шептицького [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 11 листопада 2013 20:36 | |||
"Українська Молодь Христові", яка зовсім нещодавно виникла у селі Дережичі під проводом о. Михайла Олійника та о. Ігоря Шведа, виставою вшанували пам'ять українського Мойсея. Академія була приурочена 69-літтю від дня смерті видатного митрополита та 80-літтю від заснування організації УМХ. Юні та творчі юнаки й дівчата дали можливість семінарійній спільноті зануритись у бурхливе ХХ століття, в якому, попри всі труднощі і перешкоди, наша Церква досягла чи не найбільшого розквіту за всю свою історію. Цьому вона завдячує активній і наполегливій діяльності, щирій молитві і жертовній любові митрополита Андрея Шептицького. Молодь у виставі представила сповнене випробувань життя митрополита: дитинство, юність, важкий шлях до реалізації свого покликання, священниче і митрополиче служіння, батьківську опіку над своїм народом. Особливу увагу було приділено сім'ї митрополита, в якій він отримав перші зернини свого покликання і, які згодом проросли і дали щедрий плід. До речі, саме Андрей Шептицький є засновником організації УМХ. До академії долучились своїм співом семінаристи. У їх виконанні прозвучали кілька релігійних та патріотичних пісень. На завершення УМХісти разом з братією помолились молитву за прославу слуги Божого митрополита Андрея Шептицького.
Див. фоторепортаж:
|