РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Електронні книги
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
В Дрогобицькій семінарії завершились вступні випробування |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 10 липня 2014 14:19 | |||
8 липня абітурієнти писали твір на одну з трьох запропонованих єпископом тем. 9 липня абітурієнти складали тести з Катехизму і літургіки (по 50 з кожного предмету). Останнього дня вступної сесії мали місце іспит з музики і співу та співбесіда. 10 липня приймальна комісія підвела підсумки вступної кампанії 2014 р. Б. Підраховуючи загальний бал, крім оцінок за вступні іспити та співбесіду, враховувався також середній бал атестату про закінчення повної середньої освіти або документу про вищу освіту. За підсумками вступних випробувань з 29 абітурієнтів на перший курс семінарії було зараховано 9 студентів. На завершення ректор семінарії о. Мирон Бендик привітав семінаристів-першокурсників та побажав їм успіхів на шляху до священства. Ті, що цього року не поступили до семінарії, мають змогу покращити свої знання, в тому числі і на підготовчих курсах, які щороку організовує Дрогобицька Семінарія (починаючи з вересня). Як показує досвід, їх слухачі мають кращі шанси при вступі, а відмінники навчання отримують додаткові 0,5 бала до здобутих під час вступних випробувань до семінарії.
|